ZAVRŠNA PRIREDBA RAZREDNE NASTAVE
Autor: Administrator , 22. 6. 2022.

Uspješno smo priveli još jednu nastavnu godinu kraju, a kako bi proslavili njezin kraj učenici razredne nastave zajedno sa svojim učiteljicama i učiteljicom glazbene kulture Mirjanom Horvat Fanjkutić uvježbali su različite plesne, scenske, recitatorske i glazbene točke koje su s veseljem i ponosom prikazali svima prisutnima. Prvi su nastupili učenici Lutkarske grupe 3.c razreda koji su izveli lutkarski igrokaz „Zvonce traži sreću”. Zatim su 1.a i 1.b izveli scensku igru „Torba đaka prvaka”, a 2.a koji je oduševio kostimima, igrokaz „Bubamaru i krijesnicu”.

U glazbenom djelu, čuli smo izvedbe 2.a, b i c razreda „Nije lako bubamarcu” i „Valcer cvijeća”, „Ima jedan razred” i „Smijeh nije grijeh” 3.a razreda, „Šaputanje” 3.b razreda, Himnu škole u prirodi 4.b razreda uz pratnju na gitari učitelja Nikole Santra, „Jutro na farmi” i „Život nije siv” 4.c razreda, „Dva i dva su četiri”, „Himna zadrugara” i „Ging Gang” 4.a razreda te pjesmu „Abeceda” uz plesne pokrete prikaza slova 1.c razreda. Učenici su glazbene točke izveli uz klavirsku pratnju učiteljice Mirjane Horvat Fanjkutić.

U bogatom programu učenici su i recitirali. Učenici 2.b razreda „Kaj je gdo rekel” i 3.b razreda „Prijateljstvo”.

Kroz priredbu su nas vodili učenici Nia Šimag i Gabrijel Bulugma. Koordinatorice priredbe su bile učiteljice trećih razreda Snježana Turk, Margita Popović i Ruža Novak uz tehničku potporu učiteljice informatike Mihaele Mihovilić te domara Ivice Vrančića i Zvonka Blažinića.

Da je kraj nastavne godine, to je i potvrdio ravnatelj škole Tomislav Polanović. Na njegove riječi: „ŠKOLA JE GOTOVA”, koje su izazvale veliko oduševljenje, učenici su veselo otišli na ljetne praznike.