« Ožujak 2024 »

JELOVNIK OZUJAK 2024..docx

Kićenje cimera u Zagorskoj hiži
Autor: Administrator , 16. 12. 2016.

Marta, Ksenia, Paula i Filip svirali su na klarinetu, gitari i trubi, instrumentima koje uče svirati i bio im je to prvi  nastup pred publikom. Paula je i ovaj put oduševila sve prisutne svojim glasom prekrasno pjevajući „Tihu noć“. Potom su učenici predstavili roditeljima i gostima svoj kalendar za 2017. godinu. Ispričali su im kako je uopće došlo do njegove izrade, kako su ga radili i koliko su uživali radeći ga. Kalendar se tiskao uz pomoć dobrih ljudi i kad je stigao u razred zavladalo je opće oduševljenje njegovim izgledom. Isto oduševljenje ponovno se doživjelo kada su ga vidjeli prisutni u Zagorskoj hiži.

Na kraju jedne krasne večeri provedene u druženju u staroj Zagorskoj hiži, kojom se širio miris kolača, miris svježe smrekovine i pozdravi „domaćih“ iz stare zagorske peći, učenici su pjesmom „Sretan Božić svakome“ svima čestitali Božić.