« Ožujak 2024 »

JELOVNIK OZUJAK 2024..docx

Božićna izložba jaslica i anđela
Autor: Administrator , 23. 1. 2017.

Božićne blagdane i ove je godine uljepšala izložba jaslica i anđela u Osnovnoj školi Stjepana Radića u Brestovcu Orehovičkom. Već desetu godinu Udruga za promicanje aktivizma djece i mladeži i međugeneracijsko povezivanje „Angeljeki“ organizirala je izložbu tradicijskih i modernih jaslica i anđela izrađenih različitim tehnikama i materijalima.

Učenici naše škole sudjelovali su na izložbi svojim kreativnim radovima.

Tiffany grupa izložila je svoje anđele izrađene tiffany tehnikom, a mentorice učenika bile su učiteljice Zorica Car i Biserka Hržica.

Učenici 6.d razrednog odjela: Karla Kutleša, Petra Mučnjak, Hanna Starman, Roko Rožić i Domagoj Tisanić predstavili su svoje drvene jaslice.

Jaslice s Djetetom Isusom izradili su učenici 6.d razrednog odjela: Tin Grabrovečki, Tin Gregurić, Martin Gudan, Denis Petrović, Viktor Veverec i Florian Videk.

Učenici 6.a i 6.b razrednog odjela prikazali su jaslice kolažem od tkanine.

Učenice 6.b razrednog odjela: Leona Bartolin, Anamarija Hrastinski, Natali Loina, Monika Leljak.

Učenici 6.a razrednog odjela: Jurica Fotivec, David Matešić, Jurica Mikulec, Daniel Petrić, Nino Florijan Posavec, Niko Vrgoč.

Učenice 6.a razrednog odjela: Michelle Franjčec, Lana Papišta, Ana Marija Starinec, Jana Šepec.

Učenici 6.b razrednog odjela: Dino Hundrić, Bruno Krznar, Tino Stanić.

Radovi učenika bili su zapaženi i lijepo uklopljeni u izložbu koja je bila otvorena od 8. do 13. siječnja 2017.godine. Mentorica učenika 6. razreda bila je vjeroučiteljica Ksenija Miškulin.

I sljedeći Božić oplemenimo kreativnim radovima jaslica i anđela kako bismo još dublje doživjeli božićnu radost i darivanje.