preskoči na sadržaj

Osnovna škola Ksavera Šandora Gjalskog

Login
Tražilica
Kalendar
« Srpanj 2017 »
Po Ut Sr Če Pe Su Ne
26 27 28 29 30 1 2
3 4 5 6 7 8 9
10 11 12 13 14 15 16
17 18 19 20 21 22 23
24 25 26 27 28 29 30
31 1 2 3 4 5 6
Prikazani događaji

Udžbenici 2017./2018.

Anketa
Polaznici volonterskog kluba predlažu da se volonterski klub koji djeluje u našoj školi zove:





 

 

Hrvatska akademska i istraživačka mreža

 

Agencija za odgoj i obrazovanje

 

 

Brojač posjeta
Ispis statistike od 28. 4. 2011.

Ukupno: 414897
Ovaj mjesec: 2676
Ovaj tjedan: 316
Danas: 12
Djelatnici
UPRAVA I STRUČNA SLUŽBA TAJNIŠTVO I RAČUNOVODSTVO

Tomislav Polanović - ravnatelj škole

Ružica Kotarski - pedagoginja

Sonja Matraković - defektologinja

Ljerka Lihter - psihologinja

Antonina Gršić - knjižničarka (zamjena Valentina Derniković Gospočić)

Katarina Mardešić - knjižničarka 

Martina Carek - tajnica

Marija Koprivnjak - računovođa

Zvjezdana Hrastinski - rač.referent

UČITELJI RAZREDNE NASTAVE UČITELJI PREDMETNE NASTAVE

Zorica Car

Snježana Đurkan

Manuela Gorup

Ljiljana Mokrovčak

Snježana Turk

Margita Popović

Biserka Krmek

Biserka Hržica

Irena Puškar

Ruža Novak

Lidija Junković

Iva Rogan

 

UČITELJICE PŠ ŠPIČKOVINA

Marija Gorički Ladišić

Ana Ormuž 

Renata Žiger

 

UČITELJICE PŠ MARTINIŠĆE

Vlatka Kastelan

Marija Paradovski

Vlasta Plečko

Danijela Štefek

 

PRODUŽENI BORAVAK

Sonja Piljek

 

 

 

 

 

Dubravka Goluban Kranjčec - hrvatski jezik

Božica Završki - hrvatski jezik

Valerija Novak - hrvatski jezik

Tina Marušić - hrvatski jezik

Maja Vučak - njemački jezik

Claudia Pukšić-Hellenbach - njemački jezik

Jasna Bašić - engleski jezik

Snježana Kurečić - engleski jezik 

Marko Topolovec - engleski jezik

Mirjana Sunčica Kralj - engleski jezik

Danijel Cvetko - vjeronauk

Ksenija Miškulin - vjeronauk

Irena Gladoić - vjeronauk

Silvija Kušan - vjeronauk

Goran Novak - informatika

Katarina Mardešić - informatika 

Željko Kropf - likovna kultura

Jelena Lisak Šturlan - tehnička kultura (zamjena Ivica Švaljek) 

Nikola Santro - glazbena kultura

Ružica Cigula - povijest 

Mirjana Lež - povijest i geografija

Silvija Mikša Lakuš - povijest i geografija

Božena Dragčević - biologija

Milena Posavec - biologija

Anica Tresk - kemija i biologija

Irena Ivanuš - fizika

Višnja Škreblin Valić - matematika

Nino Koncul - matematika

Snježana Hrastinski Lovrenčić - matematika

Sanja Papišta - tjelesna i zdravstvena kultura

Andrija Krmek - tjelesna i zdravstvena kultura

UČITELJI GLAZBENE ŠKOLE OSTALO OSOBLJE

Nada Bilić - uč. harmonike 

Ida Novak - uč. harmonike

Valentina Čanžar - uč. klavira

Marija Marić Alić - uč. klavira

Tajana  Lazović - uč. klavira

Božidar Ljubenko - uč. klavira

Tomislav Vranić - uč. gitare i solfeggia 

Željka Završki - uč. solfeggia, teorije glazbe i zbora

Iva Smojver - uč. violine

Miguel Đuga - uč. gitare

Mateja Bunčić - uč. solfeggia, voditeljica zbora

Jakša Papafava - uč. tambura

Krunoslav Udovčić - uč. gitare

Petar Varga - uč. tambura

Lucija Klarić - uč. violončela

Mihovil Dorotić - uč. klarineta

Martina Beščak - uč. klarineta

Marko Bobičanac - uč. trube    

Ivan Kovačić - uč. saksofona

Danijel Požgaj - uč. tube, roga i trombona   

Petra Valentić - uč. flaute

Alenka Šoštarić - uč. flaute   

 

 

Štefa Valjavec - kuharica

Sanja Kušan - kuharica

Marija Bogović - kuharica i spremačica

Nadica Herceg - kuharica i spremačica

Ivica Vrančić - pomoćni teh. radnik

Zvonimir Blažinić - ložač

Anica Krajačić - spremačica

Anica Cingulin - spremačica

Milica Halaman - spremačica

Božena Halambek - spremačica

Vasiljka Krznar - spremačica

Božica Pevec - spremačica

Đurđica Mihovilić - spremačica

Božena Celjak - spremačica

Snježana Roginić - spremačica

Grozdana Papišta - spremačica

 




preskoči na navigaciju