SVESTRANI UČENIK MARTIN VRČEK
Autor: Administrator , 20. 6. 2022.

Martin Vrček je učenik s više talenata. Osjećaj za broj i ljubav prema Matematici otkrili smo još u nižim razredima. Nakon odličnih rezultata u 2. razredu na međunarodnom matematičkom natjecanju „Klokan bez granica“ njegova učiteljica razredne nastave, Irena Puškar, predložila ga je za sudjelovanje u ekipnim natjecanjima u Matematici. Od tada pa do danas, sudjelovao je u mnogim pojedinačnim i ekipnim matematičkim natjecanjima te osvojio brojne medalje i pehare kao i mnoga druga priznanja na različitim razinama znanja, od školske do državne razine (vidi fotografije – pod opširnije).

U osmom razredu istaknuo se i na natjecanjima iz fizike i kemije.

Osim što je marljiv i uspješan učenik, Martin je pristojan i veseo dječak koji ljeti i zimi dolazi svojim biciklom u školu. Nikad ne propušta nijedan sat dodatne nastave matematike ili fizike, bilo da je to predsat ili zadnji školski sat.

Timski je igrač, navikao je na suradnju te kao pravi kapetan tima često preuzimao najzahtjevniji dio zadataka.

Martin voli i nogomet. Navija za Dinamo, a trenutno je član NK Rudar iz Dubrave Zabočke. Osim toga, u 7. i 8. razredu je vrlo uspješno sudjelovao  i u Vjeronaučnoj olimpijadi.

Martine, zahvaljujemo ti na mnogim lijepim trenucima u kojima si predstavljao svoju školu, svoj grad, svoje prijatelje i učitelje.

Želimo ti sreću u daljnjem školovanju! I da Matematika ostane u srcu!