« Ožujak 2020 »

MARTINA CAREK / datum: 23. 3. 2020. 09:35

[OPŠIRNIJE]

NATJEČAJ ZA UČITELJA/ICU UDARALJKI

Natječaj za učitelja/icu udaraljki. Nepuno radno vrijeme (16 sati tjedno), na određeno (do 31.8.2020.), 10.3.2020.

Natjecaj UC. UDARALJKI 2020.doc

NATJEČAJ ZA UČITELJA/ICU TAMBURE

Natječaj za učitelja/icu tambure. Puno radno vrijeme (40 sati tjedno), na neodređeno, 10.3.2020.

Natjecaj UC. TAMBURE 2020.doc

NATJEČAJ ZA UČITELJA/ICU BIOLOGIJE I PRIRODE I DRUŠTVA

Natječaj za učitelja/icu biologije i prirode i društva. Puno radno vrijeme (40 sati tjedno), na neodređeno, 10.3.2020.

Natječaj za učitelj/icu matematike

Natječaj za učitelj/icu matematike. Puno radno vrijeme (40 sati tjedno), na neodređeno, 30.12.2019.

Natječaj za učitelj/ica biologije i prirode i društva

Natječaj za učitelj/ica biologije i prirode i društva. Puno radno vrijeme (40 sati tjedno), na neodređeno, 30.12.2019.

Natječaj za učitelj(ica) razredne nastave

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica razredne nastave, 13.11.2019.

Natječaj - učitelj(ica) - tambura

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica tambure

Natjecaj UC. TAMBURE 2019.doc

Natječaj - učitelj/ica - hrvatski jezik

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica hrvatskog jezika, 27.8.2019.

Natječaj - učitelj(ica) - produženi boravak

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica u produženom boravku, 27.8.2019.

Natječaj - stručno osposobljavanje - učitelj(ica) razredne nastave

Natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica razredne nastave, 27.8.2019.

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - FIZIKA I MATEMATIKA

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica fizike i matematike - određeno puno radno vrijeme (zamjena), 1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - HARMONIKA

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica harmonike - određeno puno radno vrijeme (zamjena),  1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natjecaj HARMONIKA 2019.doc

Natječaj za imenovanje ravnatelja/ice škole
Natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa - tajnik/ica

Natječaj za stručno osposobljavanje za rad bez zasnivanja radnog odnosa na radnom mjestu tajnik/ca, 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natjecaj TAJNIK.doc

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - tambura

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica tambure, neodređeno puno radno vrijeme,  1 izvršitelj/ica  (m/ž).

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa - matematika

Učitelj/ca matematike na neodređeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno), 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  u produženom boravku na određeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno), 1 izvršitelja/ice (m/ž), zamjena

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Stručnog/nu suradnika/cu logopeda/inju, određeno puno radno vrijeme, pripravništvo, 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ica klavira, neodređeno nepuno radno vrijeme ( 20 sati),  1 izvršitelj/ica  (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ica klasične gitare,neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica (m/ž)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  fizike i matematike   na određeno i puno radno vrijeme (40 sati tjedno),  1 izvršitelj/ica   (m/ž),  (zamjena)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Učitelj/ca  engleskog jezika na određeno i nepuno radno vrijeme (19 sati tjedno),  1 izvršitelj/ica   (m/ž),  (zamjena)

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za radno mjesto kuhar/ica na određeno i puno radno vrijeme - 40 sati tjedno, 1 izvršitelj/ica (m/ž).

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica u produženom boravku, određeno puno radno vrijeme, 2 izvršitelja/ice

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa

Natječaj za zasnivanje radnog odnosa na radnom mjestu učitelj/ica hrvatskog jezika, neodređeno puno radno vrijeme, 1 izvršitelj/ica