MATEMATIČKA ČAJANKA
Autor: Administrator , 11. 12. 2023.

U sklopu projekta Večer matematike učenici naše škole koji pohađaju dodatnu nastavu iz Matematike zajedno sa svojim učiteljicama osmislili su Matematičku čajanku. Na čajanku su kao posebni gosti bili pozvani djedovi i bake naših učenika. Pozvali smo i sve zainteresirane učenike naše škole, a i roditelji su bili dobrodošli.

Od srca se zahvaljujemo našim dragim gostima što su tako marljivo odradili svoj posao i time pokazali mlađim generacijama kako se može uživati u rješavanju matematičkih zadataka.

Učenike su za vođenje Matematičke čajanke pripremile njihove učiteljice Matematike: Ana Merkaš i Višnja Škreblin Valić.

Naši cijenjeni gosti su bili: Nevenka Gregurić, Marijan Gorički, Biserka Hržica, Štefica Kolar, Željko Tomek, Ivan Očić, Marica Očić, Branka Barlović, Stjepan Barlović, Ljiljana Mokrovčak, Branko Zubić, Dubravka Mišak, Božena Dragčević, Ljiljana Matković, Nives Gregurić, Rajko Cakol, Milka Grabušić, Cvetko Grabušić, Maja Fuček i Nevenka Horvat.