« Svibanj 2024 »

JELOVNIK svibanj 2024..docx

IZVRSNI REZULTATI NAŠIH UČENIKA NA NATJECANJIMA
Autor: Administrator , 28. 4. 2021.

Učenici naše škole i ove su godine sudjelovali na raznim natjecanjima na kojima su postigli značajne rezultate.

MALA NAGRADA GJALSKI

Sara Premerl Peštaj – 1. nagrada (7.r.), Karla Omerza – 2. nagrada (5.r.), Noa Ivančić – pohvaljeni rad (7.r.), Dora Šarić – pohvaljeni rad (5.r.)

LIDRANO – ŽUPANIJSKA RAZINA

SCENSKO STVARALAŠTVO -Jana Vrdoljak (5.r.), Jakov Kolar (6.r.)

LITERARNO STVARALAŠTVO - Sara Premerl Peštaj (7.r.), Klara Plenar (7.r.), Karla Omerza (5.r.)

KATOLIČKI VJERONAUK "VJERONAUČNA OLIMPIJADA" - ŽUPANIJSKA RAZINA

Ekipno natjecanje, osvojeno 3. mjesto: Jan Bartol, 7.a, Mia Starman, 7.a, Vito Jadek, 7.b, Martin Vrček,7.b

NJEMAČKI JEZIK – ŽUPANIJSKA RAZINA

Patrik Žigman – 1. mjesto  (8.r.)

ENGLESKI JEZIK – ŽUPANIJSKA RAZINA

Tin Grabušić – 1. mjesto (8.r.), Lucija Zajec – 5. mjesto (8.r.), Leona Gašparić - 8. mjesto 8.r.), Noa Herčko – 14. mjesto (8.r.), Saša Brezak - 20. mjesto (8.r.)

HRVATSKI JEZIK – ŽUPANIJSKA RAZINA

Grgur Krznar (7.r.), Tin Grabušić (8. r.), Marta Veverec (8.r.) – sudjelovali

Otto Brezak - 1. mjesto (pozvan na državno natjecanje)

GEOGRAFIJA – ŽUPANIJSKA RAZINA

Dora Šarić – 3. mjesto (5.r.)

MATEMATIKA - ŽUPANIJSKA RAZINA

Dora Šarić - 1. mjesto (5.r.), Erika Turk - 4. mjesto (5.r.), Jakov Mardešić Santro - 5. mjesto (5.r.)

Mia Starman - 3. mjesto (7.r.), Martin Vrček - 4. mjesto (7.r.)

Otto Brezak - 2. mjesto (8.r.), Ivona Bobičanec - 6. mjesto (8.r.), Mia Jurina - 8. mjesto (8.r.)

Posebnu pohvalu upućujemo učeniku Ottu Brezaku koji je predanim radom postigao izvrsne rezultate u nizu predmeta:

1. mjesto na županijskim natjecanjima iz fizike, povijesti, hrvatskog jezika, biologije i geografije

2. mjesto na županijskim natjecanju iz matematike

3. mjesto na županijskom natjecanju iz kemije

Otto je pozvan na državna natjecanja iz fizike i povijesti, a očekujemo pozive na državna natjecanja iz hrvatskog jezika, biologije, geografije i matematike.

Otto je prošle godine za sada ostvario svoj najveći rezultat osvojivši 1. mjesto na Državnom natjecanju iz biologije. Tim povodom uručen mu je Oskar znanja koji je svečano primio u zbornici škole.

Žao nam je što zbog epidemiološke situacije nismo bili u mogućnosti učenike svečano pohvaliti u amfiteatru škole!

Čestitamo svim učenicima na vrhunskim rezultatima i uspješnom predstavljanju naše škole!

Maske smo samo nakratko skinuli kako biste na naslovnici prepoznali Otta!

Inače smo se pridržavali svih epidemioloških mjera!